Мотор-редуктори у машинобудівній промисловості

Неможливо уявити справне функціонування машинобудівної промисловості без використання приводів. Як відомо, оснащувати можна будь-яку техніку задля підвищення потужності та стійкості до різних навантажень.

Використовувати мотор-редуктори можна до різних верстатів, апаратів для обробки та забарвлення поверхні, зварювальних апаратів. Пристрої спроможні знизити кутову швидкість обертання та підвищити крутний момент. Це призводить до збільшення ефективності роботи та надійності у функціонуванні приладів.

Які редуктори варто обирати?

Особливої уваги заслуговують черв’ячні та циліндричні мотор-редуктори, які відзначаються високим ККД, компактністю та легким застосуванням. Правильний вибір моделі та типу редуктора допоможе скласти схему проектування механізму.

Черв’ячні мотор-редуктори мають деякі переваги щодо використання та функціонування у приладах. Основними перевагами приводного обладнання є:

автоматична зупинка в разі виникнення неполадок;плавний та тихий хід;вертикальне та горизонтальне функціонування;залучення невеликої кількості мастила;потужність та стійкість до навантаження.

Циліндричні мотор-редуктори у машинобудуванні

Найчастіше прилади оснащуються циліндрично-конічними та сосно-циліндричними мотор-редукторами. Вони відзначаються наявністю високоточного зубчастого зачеплення, тихим ходом, високою радіальністю та осьовою здатністю до навантаження. Такі приводи використовуються для вироблення станків, апаратів для обробки різних матеріалів та інше. Детальніше можна дізнатись на цьому сайті.

Сфери застосування мотор-редукторів

Мотор-редуктори широко використовуються у машинобудівній промисловості. Їх застосовують для:

виробництва загального машинобудування;вироблення будівельних матеріалів;на підприємствах, які спеціалізуються на виробництві автомобілів та комплектуючих;на підприємствах авіаційної галузі;вироблення та оброблення матеріалів;підйому та транспортування вантажу.

Де можна придбати мотор-редуктори?

Протягом декількох років більшість підприємств обирають привідну техніку саме у компанії «Техно-Привід». Компанія спеціалізується на якісних мотор-редукторах, які імпортує у відомих італійських та турецьких виробників, а саме у I-Mak Reduktor, CHIARAVALLI, CMR Riduttori, Neri Motori. Обладнання відзначаються відмінним функціонуванням та потужністю. Ці властивості забезпечують стійкість та безперебійність роботи.

ЧИТАЮТ ТАКЖЕ  НОВЫЕ МОДЕЛИ DAF CF & XF ПРИНОСЯТ НОВЫЕ УРОВНИ ОТЛИЧИЯ
Перейти к верхней панели